Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вже проведено 25 ІФА тестів

У Кременчуці вже проведено 25 ІФА тестів

Травень 29, 2020

У перший день проведення імуноферментних досліджень, 29 травня, у  Кременчуці було  проведено 25 ІФА тестів.  Про це на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії, яка діє при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, керівник управління охорони здоров’я міста Максим Середа.

 Головний медик міста окремо зупинився на фінансовій складовій проходження цього обстеження. А саме, на безоплатній основі за кошти міського бюджету дослідженнями ІФА методом на антитіла до коронавірусу відповідно до урядової постанови будуть охоплюватися пацієнти з підозрами на коронавірусну інфекцію, контактні з ними особи, хворі з пневмоніями, медичний персонал, службовці Національної поліції України та Національної гвардії України, які задіяні в боротьбі з  COVID - 19, а також хворі, які потребуватимуть отримання медичних послуг третинного рівня.

Водночас, Максим Середа повідомив, що наразі досягнута домовленість із керівниками підприємств, які матимуть бажання обстежити ІФА методом своїх робітників. Такі дослідження колективи проходитимуть за кошти підприємств.  

Щодо громадян, які матимуть бажання пройти ІФА дослідження самостійно, то вони в лабораторних центрах повинні будуть сплатити за собівартість аналізів, після чого пройти ІФА обстеження.

Теги: #Новини