Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцькі депутати підготували звернення до Президії Полтавської торгово-промислової палати

Кременчуцькі депутати підготували звернення до Президії Полтавської торгово-промислової палати

Червень 18, 2020

Звернення стосується недопущення ліквідації Кременчуцького відділення Полтавської ТПП та створення  структури Полтавської ТПП без надання статусу юридичної особи.

Варто відзначити, що питання про ліквідацію Кременчуцького відділення ТПП мають розглянути на найближчому засіданні Президії Полтавської торгово-промислової палати. Наразі проєкт звернення Кременчуцької міської ради  розглядається на засіданнях постійних депутатських комісій. Ухвалити його мають на черговому пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради.

Занепокоєння з приводу ліквідації Кременчуцького відділення Полтавської ТПП висловлюють підприємства та організації-члени Полтавської ТПП по Кременчуцькому регіону, Спілка малих та середніх експортерів України та Кременчуцька міська організація роботодавців.  На сьогодні  Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП має свій баланс, регулярно сплачує місту та державі податки, має у власності адміністративне приміщення, обігові кошти, транспорт та інші основні фонди, якими самостійно розпоряджається та повністю забезпечують свою діяльність.

За 2019 рік Кременчуцьким відділенням Полтавської ТПП надано послуг 257 суб’єктам господарювання на загальну суму 6,1 млн. грн.,  що в загальному об’ємі послуг Полтавської ТПП  становить 46%.

На сьогодні Кременчуцьке відділення надає чимало різних послуг для підприємств, організацій населення міста та прилеглих районів (Глобинський, Семенівський, м. Горішні Плавні), а саме: проведення товарознавчої експертизи; оформлення сертифікатів походження на товари, що експортуються за межі України; незалежної оцінки з усіх напрямків; технічної інвентаризації об’єктів нерухомості; організації семінарів  та навчання з правових та практичних аспектів змін в законодавстві Україні; судової експертизи. Кременчуцьке відділення є регіональним представництвом асоціації «ДжіЕс1 Україна» та надає послуги пов’язані з штриховим кодуванням, організатором традиційної міжрегіональної виставки  «Освіта та кар’єра», засідання  Міжнародного  «Трейд-клубу в Україні», міжнародних бізнес-форумів, які проводяться у партнерстві з органами місцевого самоврядування та  підприємствами міста. 

Ініціатори прийняття звернення наголошують на тому, що ліквідація Кременчуцького відділення Полтавської ТПП як юридичної особи та створення на його базі іншої структури призведе до втрати оперативності у взаємовідносинах з суб’єктами господарювання та  самостійності в прийнятті рішень щодо укладання договорів та контрактів, вирішення фінансово-господарських питань, скорочення штату працівників, що може призвести до погіршення надання всього переліку послуг для місцевих підприємств-виробників.