Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці до кінця червня запрацює новий тролейбусний маршрут 5А+

У Кременчуці до кінця червня запрацює новий тролейбусний маршрут 5А+

Червень 24, 2020

На тестові випробування вийшов тролейбус, який працюватиме за маршрутом «Річковий вокзал – Кохнівський хлібзавод». На ділянці від  пивзаводівського мосту  до зупинки «Кохнівський хлібзавод» (по проспекту Полтавському)  він рухатиметься на автономному ходу.

Це вже другий тролейбусний маршрут, частину якого електротранспорт долатиме без приєднання до контактної мережі.

За словами керівника КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, тролейбус на автономному ходу може рухатися зі швидкістю руху 35-40 км. на годину. На маршруті 5А+ тролейбус від’єднуватимуть від мережі відразу після спуску з мосту, а підключатимуть його до електрики на зупинці «Вулиця Вадима Пугачова». Далі він рухатиметься у звичайному режимі до зупинки «Річковий вокзал».

Маршрут «Річковий вокзал – Кохнівський хлібзавод» дозволить розвантажити напругу на зупинках громадського транспорту на Полтавському проспекті і дозволить жителям мікрорайону, які працюють на підприємствах міста, користуватися більш дешевими транспортними послугами, ніж у приватних перевізників. В ньому також будуть збережені всі пільги.  

Тролейбусний маршрут 5А+  має запрацювати до кінця цього місяця.  Графіки руху тролейбусу будуть розміщені на зупинках громадського транспорту.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея