Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 в місті на 26 червня

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 в місті на 26 червня

Червень 26, 2020

Як повідомила заступник міського голови Ольга Усанова, за вчорашню добу зі скаргою на ГРВІ до лікарів звернулися 8 дорослих і 4 дітей. У всіх пацієнтів були взяті зразки біологічних матеріалів на дослідження.  На стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 11 дорослих. 1 громадянин  лікується амбулаторно.

Ольга Усанова наголосила, що в  місті постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 1 особу. Таке обстеження показало негативний результат. За увесь карантинний період проведено 1585 ПЛР досліджень, із них за минулу добу було взято 12 зразків на таке дослідження. Окрім того, 4 міськими лабораторними центрами проводиться активна робота з ІФА тестувань. Всього проведено 1492 дослідження на виявлення антитіл до коронавірусу, з них за минулу добу - 136 ІФА обстежень.

Від початку карантину у Кременчуці зареєстровано 115 випадків щодо захворювання на COVID-19, 107 громадян вилікувалося. На сьогоднішній день у місті зареєстровано 4 випадки коронавірусної  інфекції. Троє осіб перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька», 1 - хворіє безсимптомно та перебуває під наглядом фахівців сімейної медицини.   

 

Теги: #Новини