Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У «Кременчукгаз» можна замовити послугу «Газовий майстер»

У «Кременчукгаз» можна замовити послугу «Газовий майстер»

Червень 30, 2020

Аварійна служба ПрАТ «Кременчукгаз» підбила підсумки першого півріччя. Висновки невтішні: з 664 випадків витоку газу більш ніж половина (333) сталися через поламки на побутових газових приладах.

Найчастіші причини:

  • Несправності газових плит та таганок – 212 шт
  • Нещільність стику газового лічильника з трубою – 72 шт
  • Несправність опалювальних приладів – 44 шт
  • Поламки у газових колонках – 3 шт

Окрім цього, причинами витоків ставали пожежі, неуважність господарів, що залишали ввімкненою газову плиту, і самостійні несанкціоновані відключення.

Відповідно до  законодавства, відповідальність за справність газового обладнання розподіляється наступним чином:

  • За газові труби та прилади в межах квартири/приватного будинку несе відповідальність  власник квартири/приватного будинку. 
  • За справність газопроводу та приладів на території багатоповерхового будинку – ЖКГ.
  • Справність зовнішнього газопроводу – відповідальність газопостачальної компанії.

І це означає, що доля газового обладнання і відповідальність за несправність того чи іншого приладу в межах квартири знаходиться в руках самого споживача. Це він має самостійно побачити проблему і звернутися до відповідних служб або найняти службу для планової перевірки. Але не всі розуміють тяжкість можливих наслідків і ремонтують свою газову плиту чи колонку так само, як прибивають поличку – інтуїтивно: вставляють пробку замість непрацюючого вентиля, підкручують крани на трубах, щоб контролювати тиск тощо. Комусь вдається вирішити проблему таким чином, а для когось все завершується пожежею, вибухом або отруєнням газом.  

Усіх цих випадків можна було б уникнути, якби справність приладів вчасно перевірялася  і всі пошкодження ремонтувалися. На жаль (або на щастя), ремонт газового обладнання складний і небезпечний, виконувати його можуть лише кваліфіковані спеціалісти, в іншому випадку, ця процедура нагадуватиме дії сапера-аматора. Кожен крок може стати останнім: або для вас, або для слюсаря-самоучки. Вдавана економія не виправдовує ризиків.

Саме тому «Кременчукгаз» і впровадив послугу «Газовий Майстер». Її надають виключно професіонали, що пройшли спеціалізовану підготовку і які несуть відповідальність за результат виконаної роботи. Кожен крок фіксується у договорі зі споживачем і ніхто не зможе нав’язати споживачу зайві ремонтні роботи або додаткову оплату. Існує затверджений перелік послуг і відповідна їх ціна, з якою можна ознайомитись на сайті підприємства.

Заявку від клієнта приймає Центр обслуговування споживачів, там формується договір про надання послуг і рахунок, який клієнт оплачує. Тоді майстер виїжджає на місце в домовлений день і час, коли зручно споживачу, щоб усунути проблему. Кожен майстер забезпечений автомобілем і повним комплектом інструментів, що значно підвищує швидкість виїзду на виклик. 

Замовлення та довідки з приводу послуги «Газовий майстер» за телефонами:

(0536) 78-04-04

067-503-75-20

095-720-00-36

063-839-35-33 

Пам’ятайте - регулярні перевірки газового обладнання значно зменшують ризик витоку газу або аварії, а в деяких випадках навіть рятують життя.