Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

Ви тут: Новини >> Учениця 11 класу ліцею № 4 «Кремінь» Хоменко Тетяна стала стипендіатом Кабінету Міністрів України

Учениця 11 класу ліцею № 4 «Кремінь» Хоменко Тетяна стала стипендіатом Кабінету Міністрів України

Липень 02, 2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 25.06.2020 №878  «Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України» затверджено список   переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яким  призначена стипендія.

Стипендіатом Кабінету  Міністрів України стала учениця 11 класу Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» Хоменко Тетяна.

Висока нагорода – це результат наполегливої праці Тетяни. Вона із завзяттям цікавиться історією становлення української мови, бере участь у різноманітних мовно-літературних конкурсах: Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка та інші.

Талановита учениця проявляє зацікавленість не тільки до вивчення української мови та літератури, а й математики та фізики. Тетяна є щорічною переможницею ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з цих предметів. Але найбільших успіхів їй вдалося досягти саме з української мови та літератури.

Тож вітаємо Хоменко Тетяну та її учителя Кривенко Ольгу Олександрівну з високою нагородою та побажаємо сміливо крокувати до нових звершень та перемог. Нехай  знання відкривають дорогу у майбутнє, а наполегливість і невтомна праця стануть запорукою успіху!