Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> З нового навчального року учні школи №26 займатимуться фізкультурою у оновленій спортивній залі

З нового навчального року учні школи №26 займатимуться фізкультурою у оновленій спортивній залі

Липень 08, 2020

У Кременчуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 завершено ремонт спортивної зали. Оновлену спортзалу особисто проінспектував міський голова Віталій Малецький. Він ретельно і досить прискіпливо перевірив якість виконаних робіт. Вцілому побаченим залишився задоволеним. Відтепер учні школи займатимуться фізичною культурою у новій, сучасній залі, де все зроблено відповідно до стандартів і вимог часу. Як зазначають виконавці робіт, під час ремонту використані найсучасніші матеріали, які значно зменшують ризик травматизму під час занять. У залі повністю замінені вікна, до речі їх підняли на рівень вище, аніж було раніше, що сприятиме безпеці учнів, зроблена сучасна вентиляція повітря, замінена підлога, спеціальним матеріалом оббиті стіни, капітально відремонтовані роздягальні для дітей, зроблені душові кабіни, встановлено нова сантехніка. Окрім цього, зала оснащена новітнім спортивним обладнанням та інвентарем.  Варто зазначити, що ремонтні роботи виконані за рахунок міського бюджету.

Як зазначив міський голова Віталій Малецький, міська влада й надалі вишукуватиме кошти на ремонти навчальних закладів міста, аби молоде покоління кременчужан отримувало знання в сучасних комфортних умовах. Звичайно, одразу неможливо осучаснити всі заклади освіти, але поступово це вдається.

Фотогалерея