Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Михайла Остроградського у рейтингу університетів «ТОП-200 Україна» 2020 року

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Михайла Остроградського у рейтингу університетів «ТОП-200 Україна» 2020 року

Липень 08, 2020

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» (http://www.euroosvita.net/) у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/) представив 14-ий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

При складанні цьогорічного рейтингу експерти взяли до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, узагальнені міжнародною Конференцією IREG (Bologna, Italy, 2019), та Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG (Берлін, Німеччина, 2006):

− відкритість, прозорість і незалежність ранжування університетів (застосовано лише дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ);

− всебічність і багатогранність діяльності університетів (оцінено за більш широкою базою показників порівняно з відомими рейтинговими системами.

Таким чином, цьогорічний рейтинг українських університетів розраховувався за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними (QS World University Rankings, Scopus, Webometrics, UniRank, Google Scholar Citations та участь у програмах Європейського Союзу Erasmus+), чотири – національними (результати Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт 2018/2019, стипендії Президента України і Кабінету Міністрів України для молодих вчених, Кількість отриманих патентів вченими університету в 2019 р. та середнє зважене значення для рейтингів ЗВО за кількістю поданих заяв абітурієнтами і середнім конкурсним балом у 2019 році).

За результатами рейтингу наш університет, як минулого року посів 38 місце з 200 ЗВО України. Це стало можливим завдяки значному росту у рейтингу Scopus (індекс Гірша збільшився за рік на п’ять одиниць) та здобуткам молодих науковців і студентів КрНУ у ІІ турах Всеукраїнських олімпіад та конкурсів наукових робіт. Серед ЗВО Полтавщини КрНУ став першим, значно випередивши найближчих конкурентів, зокрема Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (92 місце).

У непростих конкурентних умовах сьогодення дуже важко вибороти високе місце, ще важче − його втримати. Досягнення студентів, викладачів і науковців університету підтверджують зайняту позицію, адже стабільність – це ознака досвіду. Вітаємо науково-педагогічний персонал нашого закладу з видатним досягненням. Зичимо творчих успіхів, натхнення і подальших досягнень на освітянській і науковій ниві!

повна версія: http://euroosvita.net/index.php/?category=11&id=6556