Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відзначили переможців конкурсу дитячих малюнків «Словаччина - чарівна країна»!

У Кременчуці відзначили переможців конкурсу дитячих малюнків «Словаччина - чарівна країна»!

Липень 10, 2020

У березні-квітні 2020 року у Кременчуці проходив конкурс дитячих малюнків «Словаччина - чарівна країна»! Організаторами конкурсу  виступили Інститут розвитку Кременчука, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, КЗК «Кременчуцька художня галерея»   за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні.

Кращі роботи дітей з Кременчука, Дніпра, Хоролу, Кропивницького та Конотопу учасників конкурсу дитячого малюнку «Словаччина чарівна країна» представлені на виставці у  Кременчуцькій міській художній галереї, де наразі відкрилася  Міжнародна виставка словацьких художників.

Сьогодні у Кременчуці з офіційним візитом перебував Посол Словаччини в Україні пан Марек Шафін. Він разом із заступником міського голови Ольгою Усановою вручили переможцям конкурсу Сертифікати та  подарунки.

Пан Марек Шафін подякував всім учасникам конкурсу  та зазначив, що надзвичайно вражений  малюнками українських дітей, які прекрасно відобразили у своїх роботах  чудові краєвиди  та  архітектурні пам’ятки Словаччини, а також  ілюстрації до словацьких казок. Він також відзначив важливість проведення подібних заходів для налагодження дружніх взаємовідносин між Україною та Словаччиною.

 

Фотогалерея