Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці станом на 13.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці станом на 13.07.2020

Липень 13, 2020

За інформацією заступника міського голови Ольги Усанової, у Кременчуці за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів звернулися 3-є дітей, звернень від дорослих не було. Грип і пневмонія у цих пацієнтів не реєструвалися,  підозра на  COVID-2019 не виставлялась.  Наразі на  стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 11 пацієнтів, у тяжкому стані  хворих немає. 

Ольга Усанова повідомила, що в  місті триває моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу було проведено 5  експрестестів, всі результати негативні. Досліджено також 4 зразки  біологічних матеріалів шляхом ПЛР-тестування, їх результати також негативні.

 Вцілому за весь період карантину проведено 1784 дослідження шляхом полімеразно ланцюгової реакції.  Щодо ІФА тестування, то воно проводиться відповідно  до державної нормативно-правової бази. За минулу добу в  ІФА  спосіб протестовано 111  осіб.  

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 121 випадок щодо захворювання на COVID-19, активних з низ – 2. Один хворий на COVID-19  з пневмонією лікується у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», другий знаходиться на амбулаторному лікуванні. Стан їх здоров’я задовільний.  115 громадян, що хворіли на COVID-19,  одужали.