Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

8 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці стартувала «Школа юного лідера».

У Кременчуці стартувала «Школа юного лідера».

Липень 14, 2020

13 липня у приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука відбувся старт програми «Школа юного лідера». Заняття будуть проходити до 17 липня включно, в кінці програми учасники отримають сертифікати. На старті були присутні учасники, члени оргкомітету та представники влади. Метою програми є допомогти дітям знайти себе, розвинути лідерські якості, ораторське мистецтво, логіку, інтуїцію та навчитися брати відповідальність на себе. Учасниками стали 33 амбітних хлопців та дівчат віком від 12 до 14 років.

Після проведення офіційного старту на учасників чекали кава-брейк та проведення інструктажу з техніки безпеки, після якого діти з представниками оргкомітету вирушили до комунального закладу культури «міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» на тренінг з тімбілдингу та ораторського мистецтва, який для них проводив ведучий Сергій Лашко.

Усі заходи проводилися з дотриманням карантинного режиму, учасники та оргкомітет були в масках та за можливості дотримувались соціальної дистанції.

 

Фотогалерея