Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 29 липня 2020 року розпочнуть ремонт деформаційних стиків на мостовому переході через р. Дніпро

29 липня 2020 року розпочнуть ремонт деформаційних стиків на мостовому переході через р. Дніпро

Липень 21, 2020

Питання ремонту мостового переходу через Р. Дніпро  сьогодні обговорювали керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким та преставники Укрзалізниці на чолі з головним інженером Юзефом Тулієм на робочій  нараді з організації робіт з ремонту мостового переходу через р. Дніпро у Кременчуці.

         Віталій Малецький зазначив, що міська влада  неодноразово зверталася до керівництва Укрзалізниці з проханням щодо ремонту Крюківського мосту, який знаходиться на балансі підприємства. Тож Укрзалізницею було прийняте рішення виконати цього року ремонт двох найпроблемніших стиків  - № 19 з боку Крюкова та № 35 з боку Кременчука. За словами керівника міста,  планувалося, що ремонтні роботи триватимуть протягом 3-х місяців, але враховуючи  важливість  мосту  для  сполучення між лівим і правим берегом Дніпра не тільки для жителів міста, а й для України,  з Укрзалізницею досягнуто домовленості, що ремонтні бригади працюватимуть у три зміни і роботи завершать у максимально стислі строки до 1  вересня 2020 року. 

         Головний інженер Укрзалізниці Юзеф Тулей  зазначив, що ремонтуватимуть стики смугами, спочатку перериють частину однієї смуги стику № 19, що з боку Крюкова, ремонтні роботи планують завершити за 7 днів, ще 7 днів триватиме ремонт на другій смузі. Таким чином ремонт 1 деформаційного стику триватиме 14 днів. Після розпочнуть ремонтувати стик № 35, що з боку Кременчука. Його ремонт також триватиме два тижні. На жаль,   технологічний процес не дозволяє виконати ці роботи у більш стислий термін.

         Міський голова Віталій Малецький зазначив, що на період ремонтних робіт для перевезення кременчужан Укрзалізниця пустить два додаткові потяги, які курсуватимуть з Кременчука до Крюкова і у зворотному напрямку. Проїзд у них для пільгових категорій громадян буде безкоштовним.  Транзитний транспорт буде  спрямовано в об’їзд крюківського мосту через Білецьківку, Світловодськ, Недогарки, Піщане, в залежності від напрямку. На дорогах будуть встановлені  відповідні знаки, а також інформація про те, що необхідність об’їзду,  пов'язана із ремонтом мостового переходу. Регулюватимуть рух автотранспорту регулювальники та світлофори.

         Ремонтні роботи на мостовому переході розпочнуть 29 липня 2020 року о 10 год. Кременчужан просять із розуміння поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із ремонтними роботами, адже вони виконуються перш за все, з метою безпеки, щоб зупинити руйнування найбільш проблемних конструкцій мосту.

Фотогалерея