Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У зв’язку із виявленням нових хворих на COVID-19 у Кременчуці діють ще 2 санітарні зони

У зв’язку із виявленням нових хворих на COVID-19 у Кременчуці діють ще 2 санітарні зони

Липень 27, 2020

У зв’язку із виявленням нових хворих на  COVID-19 у Кременчуці  відновлено санітарну зону № 22 (район пров. Героїв Бреста ), де проживає  1 особа, у якої підтверджено коронавірусну інфекцію.  З’явилася і  нова санітарна зона  №30  ( район вулиці Кавказької), де проживають двоє кременчужан, які хворіють на   COVID-19.

         У Кременчуці  визначено 4 санітарні зони, у районах, де проживають особи, у яких виявлено COVID-19.  Дві  - на правобережжі № 28 ( вул.. Чумацький шлях, вул.. Івана Приходька, вул.. Верхньодніпровська)  - 1 хворий та № 30 ( вул. Кавказька) -  2 хворих, та у лівобережній частині міста - № 5 (вул. Родімцева, вул. В Пугачова, вул. Ватутіна, вул. Маяковського, проспект Свободи)  - 2 хворих та № 22 ( пров. Героїв Бреста, просп. Свободи, вул.. Хорольська, 5-й хорольський тупік)  -1 хворий.

         Нагадуємо, що містяни, які проживають на території  санітарних зон мають дотримуватися обмежень, зокрема:  не виходити із  приміщень (помешкань ) без засобів індивідуального захисту органів дихання ( масок, респіраторів), дотримуватися соціальної дистанції не менш ніж 2 метри.  

Всього на даний час проходять лікування 7 хворих на коронавірусну інфекцію, 1 з них - з Козельщанського району.