Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці завершується благодійний онлайн-аукціон в рамках акції ВБФ «Серце до серця» у 2020 році

У Кременчуці завершується благодійний онлайн-аукціон в рамках акції ВБФ «Серце до серця» у 2020 році

Липень 29, 2020

          У Кременчуці вже 13 років проходить акція ВБФ «Серце до серця». За цей час спільними зусиллями зібрано понад 2 мільйони гривень для придбання медичного обладнання для дитячих міських лікарень.

Цього року акція розпочалась 1 квітня 2020 року і буде тривати до 30 вересня 2020 року під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Мета акції - закупівля кардіореанімаційного медичного обладнання для КНМП “Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня”.

У рамках акції проводиться благодійний онлайн-аукціон у соціальній мережі Facebook. В альбомах аукціону можна знайти чимало різноманітних послуг, майстер-класів, предметів, яскравих вражень та лотів-зустрічей з відомими особистостями.

Організатори нагадують, що аукціон вже добігає кінця – останні ставки можна буде зробити 02 серпня до 23:59.

Після цього у переможців аукціону (кременчужан, які зроблять найбільші ставки) буде тиждень, аби завітати до офісу Молодіжного Парламенту Кременчука (вул. Шевченка, 19/3) та викупити обрані лоти.

Всі кошти, зібрані під час аукціону, будуть направлені на придбання обладнання для лікування новонароджених кременчужан.

Умови проведення аукціону та лоти  можна знайти у соціальній мережі Facebook (сторінка «Благодійний аукціон "Серце до Серця" Кременчук») або за посиланням: www.facebook.com/sercedoserca.kremenchuk/

Центральний офіс акції в місті Кременчуці знаходиться за адресою:             вул. Шевченка, 19/3, працюємо кожного дня, крім, неділі. Контактний телефон               068-018-18-95, 3-51-06.

Поспішайте робити добро!