Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Працівники АТ «Укрзалізниця» розпочали ремонт деформаційних стиків на мостовому переході через р. Дніпро

Працівники АТ «Укрзалізниця» розпочали ремонт деформаційних стиків на мостовому переході через р. Дніпро

Липень 29, 2020

Сьогодні зранку працівники АТ «Укрзалізниця»  розпочали ремонт двох найпроблемніших деформаційних стиків на мотовому переході через р. Дніпро. Першим почали ремонтувати деформаційний стик № 19 з крюківської сторони мосту.  

 У зв’язку з ремонтними роботами  перекрито частину однієї смуги мостового переходу біля стику № 19. Ремонт цієї ділянки залізничники обіцяють  завершити за тиждень, ще 7 днів буде потрібно, щоб відремонтувати другу частину цього з’єднання. Після чого розпочнуть ремонт стику № 35.

         Варто зазначити, що громадський транспорт працює у звичному режимі, але у його графіках руху можливі затримки, пов’язані із ремонтними роботами на мосту.  

Нагадуємо, що на період ремонтних робіт для перевезення кременчужан Укрзалізницею введено  додаткові потяги, які курсуватимуть з Кременчука до Крюкова і у зворотному напрямку. Проїзд у них для пільгових категорій громадян  безкоштовний.

 

 

Фотогалерея