Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-1 °C

Ви тут: Новини >> Ремонтні роботи на мостовому переході ведуться відповідно до графіку

Ремонтні роботи на мостовому переході ведуться відповідно до графіку

Липень 31, 2020

Про це повідомив на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення керівник департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик. Наразі працівники Укрзалізниці готують до бетонування та армування першу частину деформаційного стику № 19.

         З метою покращення руху автотранспорту через мостовий перехід роботу світлофорного об’єкту на мосту регулюватимуть у ручному режимі з урахуванням того, на якому боці збирається більше автомобілів.

         Головний комунальник міста також повідомив, що враховуючи звернення депутатів міської ради та кременчужан, наступного тижня у вівторок-середу буде встановлено тимчасовий світлофорний об’єкт в районі перехрестя вулиць І. Приходька, Чумацький шлях, пров. Літературний та виїзд на Крюківський міст, щоб автотранспорт міг рухатися у всіх чотирьох напрямках.  Сьогодні з 7 години ранку до регулювання руху на цьому перехресті підключилися працівники патрульної поліції.

         Крім того, буде вирішене питання щодо чергування біля мостового переходу  важкої техніки,  яка зможе прибрати з мотового переходу автомобілі у разі їх поломки.