Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Стан захворюваності на COVID-19 в місті на 7 серпня. Оперативна інформація

Стан захворюваності на COVID-19 в місті на 7 серпня. Оперативна інформація

Серпень 07, 2020

Заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів звернулися 7   дорослих і 17 дітей. Грип і пневмонія у цих пацієнтів не реєструвалися.  Однак, встановлена 1 підозра на COVID-19. Наразі на  стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 12 пацієнтів, тяжких випадків щодо  перебігу хвороби немає.  

Ольга Усанова наголосила, що в  місті триває моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 9  осіб. Дослідження у цих випадках  показало негативний результат. За увесь карантинний період у місті було використано  818 експрестестів.

Продовжується обстеження кременчужан шляхом ПЛР тестування, як за медичними показниками, так і на комерційній основі. Всього за минулу добу в такий спосіб було взято 40 зразків  біологічних матеріалів, а за весь період карантину проведено 2411 дослідження  ПЛР.  Щодо ІФА тестування, то воно теж проводиться відповідно  до державної нормативно-правової бази. В середньому за добу таке обстеження робиться 140-150 пацієнтам, від початку пандемії проведено 6041 ІФА тест.   

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 141 випадок щодо захворювання на COVID-19, 122  громадянина подолали цю хворобу. На сьогоднішній день у місті на цю інфекцію хворіє 15 осіб, 6 із них перебувають на стаціонарному лікуванні, 9 - лікуються вдома під наглядом сімейних лікарів.  На цьому тижні зареєстровано 5 випадків щодо захворювання на корона вірусну інфекцію, із них,  2 громадян  госпіталізовані, 3 - проходять лікування амбулаторно. 

Теги: #Новини