Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Увага! 16 серпня 2020 року Крюківський міст буде закрито для руху автотранспорту

Увага! 16 серпня 2020 року Крюківський міст буде закрито для руху автотранспорту

Серпень 14, 2020

Як відомо, Укрзалізницею наразі проводиться ремонт деформаційних стиків на мостовому переході через р. Дніпро у м. Кременчуці. Роботи проводяться масштабні, але на вимогу міського голови Віталія Малецького мають завершитися в стислі строки - до 1 вересня поточного року.  

В той же час в процесі ремонту виникають додаткові складнощі, які вимагають повного перекриття руху автомобільного транспорту на автопроїжджій частині мосту.  Як повідомив заступник начальника Кременчуцької дистанції колії О. Малик, під час ремонту виявлено, що  в середній частині консолі ребра  прогонової споруди з  семи прутів робочої арматури розірвано чотири. Щоб відремонтувати цю ділянку, необхідне закриття обох смуг на автопроїжджій частині мосту  з 23.50 год. 15.08.202  до 04.00 год.  17.08. 2020року. Тому виконком міської ради погодив проведення даних робіт з повним перекриттям руху транспорту у зазначений час.

Рух автотранспорту в об’їзд мостового переходу  узгоджено з Укравтодором та патрульною поліцією, розроблено та затверджено  схему об’їзду та встановлені відповідні знаки.  Роботу медичних закладів, комунальних  та інших служб, що забезпечують нормальну життєдіяльність міста, буде організовано з урахуванням закриття мостового переходу на ці дні.  Пішохідна частина мосту  буде відкрита.

Жителів міста просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Фотогалерея