Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У дитячій лікарні встановлено новий сучасний лікарняний ліфт

У дитячій лікарні встановлено новий сучасний лікарняний ліфт

Серпень 19, 2020

У міській дитячій лікарні встановлено новий сучасний ліфт, який відповідає потребам і вимогам лікарняного закладу. Відтепер медичний персонал та маленькі пацієнти в супроводі батьків мають змогу швидко та з комфортом потрапляти до відділень шестиповерхового корпусу лікарні. До цього в лікарні працювали ліфти, встановлені близько 40 років тому, морально і фізично застарілі.

 

Як зазначає міський голова Віталій Малецький : «Діти - це наше майбутнє, їхнє життя та здоров’я - найважливіше для нас, дорослих. Ми створюємо і будемо й надалі створювати  умови для комфортного перебування маленьких кременчужан в міській дитячій лікарні, надання їм якісної і кваліфікованої медичної допомоги. До цього капітально відремонтували приймальне та хірургічне відділення, створили сучасний операційний блок та стерилізаційне відділення, замінили всі ліжка для пацієнтів, придбали сучасне високотехнологічне діагностичне обладнання.

Оновлення матеріально-технічної бази лікарні відбувається за рахунок коштів бюджету та соціально відповідального бізнесу. В найближчих планах - ремонт другої черги хірургічного, травматологічного відділень, закупка нового обладнання для діагностики та лікування».

 

Фотогалерея