Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У виконавчому комітеті міської ради обирають переможців традиційного загальноміського конкурсу «Вишиваний Кременчук»

У виконавчому комітеті міської ради обирають переможців традиційного загальноміського конкурсу «Вишиваний Кременчук»

Серпень 19, 2020

Шостий рік поспіль у Кременчуці проводиться конкурс «Вишиваний Кременчук», Цього року в ньому бере участь 31 робота в 8 номінаціях.  Учасників конкурсу привітала заступник міського голови Ольга Усанова. Вона подякувала авторам вишиванок за участь у творчому заході, за те, що вони мають бажання ділитися своєю творчістю з кременчужанами, за те, що діляться цією красою, яка зберігається в родинах.

 Ольга Усанова підкреслила, що власне вишиванка є зв’язком між поколіннями. Коли вона передається у спадок, то стає справжнім родинним оберегом. Коли ми роздивляємося візерунки, які використовували наші предки та сучасні майстрині української вишивки, то бачимо не просто красиві зображення. В них насамперед зашифровані мудрість нашого народу, його доля, історія та послання майбутнім поколінням.

 Учасники конкурсу презентували  членам журі свої роботи, більшість з яких виконані власноруч,  або їх рідними. Журі ж має визначити переможців у кожній з конкурсних номінацій.

       Оголошення і нагородження переможців відбудеться  21 серпня.

Як обирали переможців загальноміського конкурсу «Вишиваний Кременчук» можна переглянути за посиланням:   https://kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=18733.

 

 

Фотогалерея