Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У 11 навчальних закладах Кременчука цього року капітально відремонтовано санвузли

У 11 навчальних закладах Кременчука цього року капітально відремонтовано санвузли

Серпень 31, 2020

Заклади освіти у Кременчуці з кожним роком реконструюються і набувають більш сучасного вигляду. Поступово здійснюються ремонти спортивних залів, харчоблоків, дахів, навчальних кімнат, коридорів, відбувається заміна мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення тощо. Міський голова Віталій Малецький розвитку освіти в місті надає особливого значення, тому щороку виділяються кошти з міського бюджету на проведення ремонтних робіт, створення комфортних умов навчання учнів, на підтримку педагогів, безкоштовне харчування, безкоштовний проїзд дітей віком до 12 років тощо.

Цього року також проведено чимало ремонтних робіт у закладах освіти, зокрема, 11 навчальних закладів Кременчука до нового навчального року отримали сучасні комфортні санітарні кімнати. Ремонт туалетів вже завершили у Кременчуцьких гімназіях № 1, № 8, №22, №19, у Кременчуцькому ліцеї № 5 імені Т.Г.Шевченка, Кременчуцькому ліцеї № 10 «Лінгвіст, Кременчуцькому ліцеї № 11 «Гарант», Кременчуцькому ліцеї № 17 «Вибір» ім. М.Г. Нелиня та у Кременчуцькому ліцеї № 25 «Гуманітарний колегіум» № 25. Ще у двох школах роботи знаходяться на завершальному етапі - Кременчуцькому ліцеї № 6 «Правобережний»  та у Кременчуцькому навчально - виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний навчальний заклад» № 2.

 Під час реконструкції здійснено чималий обсяг робіт:  замінено плитку,  пофарбовано стіни, встановлено нову сучасну сантехніку, переобладнано кабіни на окремі і закриті.   Всі санвузли забезпечені гарячою водою.

Тепер у нових вбиральнях все відповідає діючим нормам перебування дітей у навчальних закладах, створені умови і для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначає, що на реконструкцію шкільних туалетів цього року з міського бюджету було спрямовано більше 5 млн. грн. Нові туалети відповідають всім санітарним вимогам, які встановлені саме для дитячих закладів. Ольга Усанова зазначає, що у планах міської влади здійснити  реконструкцію  вбиралень у  всіх школах за зразком тих, що  відремонтовані цього року.

Фотогалерея