Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції

Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції

Серпень 31, 2020

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 (далі Порядок) управління соціального захисту населення за рахунок коштів державного бюджету забезпечують безплатними путівками до санаторно-курортних закладів.

Гранична вартість санаторно-курортної путівки (ліжко-дня) визначається щороку Мінветеранів за погодженням з Мінфіном.

Так у 2020 році гранична вартість путівки становить:

- для осіб з інвалідністю внаслідок війни – 10440,00 грн на 18 днів (580,00 грн за один ліжко-день) без податку на додану вартість;

- для осіб з інвалідністю внаслідок війни з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 27930,00 грн на 35 днів (798,00 грн за один ліжко-день) без податку на додану вартість;

- учасникам бойових дій та учасникам війни з числа учасників антитерористичної операції, постраждалим учасникам Революції Гідності – 11988,00 грн на 18 днів (666,00 грн за один ліжко-день) з податком на додану вартість.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням здійснюється в межах кошторисних призначень з урахуванням черговості згідно дати постановки на облік.

Для взяття на облік необхідно подати до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію пільгового посвідчення, копію військового квитка та копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції. Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для огляду.

Звертаємо увагу, що органи соціального захисту населення не забезпечують санаторно-курортними путівками осіб, які є військовослужбовцями та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Протягом поточного року управліннями соціального захисту населення вже укладено 20 договорів на санаторно-курортне оздоровлення учасників антитерористичної операції.

За більш детальною інформацією з питання забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: вул. І.Приходька, 90, тел. 6-21-95, 068-723-00-40 та осіб, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука – до управління соціального захисту населення за адресою: пр. Свободи, 66, тел. 75-86-82, 050-053-73-80.