Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 1 вересня у всіх закладах освіти Кременчука буде розпочато навчальний процес

1 вересня у всіх закладах освіти Кременчука буде розпочато навчальний процес

Серпень 31, 2020

Кременчук відноситься до «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Із 1 вересня в ньому дозволено розпочати навчальний процес у закладах освіти різних рівнів. Таке рішення було ухвалено на засіданні тимчасової  протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, проведеної 31 серпня під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

За інформацією  керівника управління охорони здоров’я Кременчука Максима Середи, станом на 31 серпня в закладах охорони здоровя Кременчука на лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 25 пацієнтів, із яких 20 дорослих  проходять лікування на базі інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька», 7 дітей - на базі інфекційного відділення міської дитячої лікарні.

Від початку пандемії в місті було зареєстровано 156 випадків щодо захворювання на корона вірусну інфекцію, 147 пацієнтів одужали, 4 - померли. Наразі в місті на  COVID-19 хворіють 5 кременчужан, 1 із цих хворих перебуває в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька», 4  отримують медичну допомогу під наглядом лікарів сімейної практики. На сьогодні на базі інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька» з виявленим COVID-19 перебувають  2 жителів Глобинського району.  

Максим Середа зазначив, що в  місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом ПЛР тестування було обстежено 13 біологічних матерів, позитивних результатів по ним не виявлено. За весь карантинній період було проведено 3154 ПЛР досліджень. Також триває ІФА тестування.  За 2 місяці  було проведено 8074 таких досліджень, з яких імуноглобулін типу М було виявлено в 74 зразках біологічних матеріалів, а імуноглобулін типу G - 140.

Керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа підкреслив, що станом на сьогоднішній день завантаженість ліжок, визначених для лікування хворих на COVID-19 у стаціонарних умовах мед закладів, становить 2,1 % при нормативному показнику, який  не повинен перевищувати 50%. Окрім того, тестуванням на цю інфекцію  охоплено 56,5 % на 100 тис. населення при нормі - 24%. А загальний відсоток захворюваності на COVID-інфекцію для «зеленої» зони має бути на рівні 12%. Станом на сьогоднішній день цей показник у місті за минулі 2  тижня становить 3,7%.  

Враховуючи вищевказану статистику, ситуацію з поширенням COVID-19  в місті можна вважати контрольованою. Кременчук відповідає вимогам входить до «зеленої» зони COVID-19. А це в свою чергу дозволяє з  1 вересня розпочати навчальний процес в закладах освіти Кременчука різних рівнів за умови чіткого дотримання в них правил безпеки, визначених вимогами до протиепідемічного "зеленого" рівня.