Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Управління транспорту продовжує моніторити і корегувати роботу пасажирського транспорту

Управління транспорту продовжує моніторити і корегувати роботу пасажирського транспорту

Вересень 03, 2020

У перші дні вересня значно зросло навантаження на громадський транспорт. Оскільки в Україні адаптивний карантин продовжено до 31 жовтня, то відповідно  до Постанови Кабінету міністрів від 22 липня 2020 року  «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» — перевезення пасажирів здійснюється тільки в межах сидячих місць. Ця вимога поширюється на регіони, які знаходяться у так званій зеленій зоні. Якщо ж регіон опиняється в червоній зоні, то робота громадського транспорту взагалі забороняється.

Кременчук, на щастя, наразі знаходиться в зеленій зоні, тож пасажиро перевезення здійснюється відповідно до правил адаптивного карантину, а оскільки до загальної кількості пасажирів додалися учні та студенти, то звичайно, у часи «пік» людей на зупинках побільшало. І незважаючи на те, що на маршрути з 1 вересня виходить максимальна кількість транспортних засобів, проблеми з вивезенням людей ще існують. Управління транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щоденно моніторить ситуацію і відпрацьовує усі можливі варіанти покращення ситуації. Станом на сьогодні на маршрути вийшло 50 тролейбусів, 9 комунальних автобусів за маршрутом 25,  165 одиниць приватного маршрутного транспорту. За результатами вранішнього моніторингу, пасажирський транспорт курсував ритмічно, місцями в деяких проміжках часу були скупчення людей, але в основному всіх бажаючих було вчасно вивезено із зупинок,  в тому числі завдяки свідомому відношенню пасажирів, які вишукуються в черги, аби не створювати хаосу на зупинках.

Водночас, вкотре звертаємося до кременчужан з проханням з розумінням ставитися до тимчасових незручностей, правильно розраховувати свій час, дещо раніше звичного виходити з дому, аби вчасно дістатися до місць призначення.

Фотогалерея