Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький про тролейбуси для Правобережжя

Міський голова Віталій Малецький про тролейбуси для Правобережжя

Вересень 04, 2020

Чекаємо на перші два тролейбуси для Правобережжя. Вони уже відправлені з Білорусі в Кременчук.

Кременчужани одними з перших міст в Україні почали оновлювати парк комунального електротранспорту. Результат - пасажирів на міських маршрутах перевозять нові сучасні тролейбуси, в тому числі і на автономному ходу. Завдяки появі в тролейбусах акумуляторних батарей з’явилася можливість пустити дешевий комунальний транспорт у віддалені мікрорайони міста. Тролейбуси на автономному ходу вже курсують на Петрівку та Велику Кохнівку.

Нові тролейбуси білоруського виробництва пустимо на Крюків у напрямку Чечелево до знаку «Кременчук». Частину маршруту вони рухатимуться від контактної мережі, а потім будуть їхати за рахунок акумуляторних батарей.

Цього року на Правобережжя міста почали курсувати зручні і сучасні великі комунальні автобуси. Вартість проїзду в наших комунальних тролейбусах та автобусах найдешевша в Україні і складає лише 2 гривні. Чекаю в коментарях інформацію, де ще є такі ціни в міському транспорті.

Найближчим часом комунальний транспорт буде обслуговувати всі райони міста. Рухаємося вперед!