Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Дорожники Кременчука використовують сучасні технології під час ремонту автошляхів

Дорожники Кременчука використовують сучасні технології під час ремонту автошляхів

Вересень 08, 2020

Капітально відремонтувати та оновити автошляхи в різних районах Кременчука, - таке завдання ставить міський голова Віталій Малецький перед КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління».

За ініціативи керівника міста, в останні роки місцеві шляховики розпочали застосовувати  комплексний підхід до проведення ремонтних робіт на об’єктах дорожнього господарства, а саме, оновлюють на них не лише асфальтобетонне покриття, а й чистять та промивають зливову каналізацію, встановлюють каналізаційні люки та решітки, укладають новий бордюр, облаштовують пандуси, паркувальні місця для автомобілів, приводять до ладу тротуари та внутрішньо квартальні дороги  тощо.

Відбулися кардинальні зміни в технології укладання нового асфальтобетонного покриття на міських автошляхах. Тепер шляхове ремонтно-будівельне управління відійшло від технології латання ям на дорогах,  замість нього місцеві дорожники розпочали застосовувати новий прогресивний метод асфальтування - великими смугами. Такий підхід не тільки позитивно позначився на темпах виконання ремонтних робіт, а набагато збільшило терміни експлуатації нового асфальтового покриття.

Як зазначає міський голова Віталій Малецький, застосовувати сучасні підходи в ремонті доріг КП «ШРБУ» дозволяє новітня спецтехніка, якою забезпечені  кременчуцькі шляховики.   Він підкреслив, що в місті і надалі продовжуватимуть розвивати дорожнє господарство, щоб відремонтувати та оновити кожну вулицю та провулок Кременчука.  

Цього року різні види дорожніх робіт КП «ШРБУ» були виконані на проспекті Полтавському, вулицях Вадима Пугачова, Генерала Родимцева, Гвардійській, у кварталах 278 і 287, мостовому переході через річку Дніпро, Троїцькій, Сумській, Олексія Древаля та інших. На сьогоднішній день тривають ремонти на вулицях Софіївській та Лейтенанта Покладова.

 

 

 

Фотогалерея