Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває реконструкція будівель «Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

У Кременчуці триває реконструкція будівель «Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Вересень 09, 2020

У Кременчуці  триває реалізація проєкту «Реконструкція будівель стаціонару та госпблоку «Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів за адресою: вул. І. Приходька, 5, м. Кременчук, Полтавська область».

 Він реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України.  На виконання цієї програми Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надав Україні довгостроковий кредит на суму 200 млн євро із низькими відсотками. Кошти позики направлені на відновлення ключових об'єктів інфраструктури на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей; в сусідніх – Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях; а також Київській, Одеській, Полтавській та Херсонській областях.

Загальна кошторисна вартість реалізації проекту   реконструкції Кременчуцький міський центр  соціальної реабілітації дітей-інвалідів складає понад 53 млн. грн..  20 відсотків сплачує місцевий бюджет - співфінансування з місцевого бюджету є необхідною умовою реалізації проєкту в рамках НКПВУ, решту – фінансує державний бюджет  за рахунок коштів позики ЄІБ.

За словами керівника Кременчуцького міського центра  соціальної реабілітації дітей-інвалідів Юлії Івакіної, тут буде створено пансіонат для  маленьких пацієнтів та їх батьків, які зможуть перебувати зі своїми дітьми  упродовж всього періоду реабілітації. Він розрахований на 20 ліжко-місць.

 Сьогодні  центр обслуговує понад 300 дітей-інвалідів, не тільки з Кременчука, а й прилеглих до міста районів. Вони змушені приїжджати до закладу кожного дня, долаючи значні відстані. Після завершення будівництва заклад матиме можливість обслуговувати  500 маленьких пацієнтів.

Загальна площа будівель і споруди стаціонару після проведення реконструкції  складатиме понад 2 тисячі м². Нове розпланування будівлі передбачено з умовами оптимального розміщення кабінетів фахівців на поверхах, в комплексі із пансіонатом для проживання дітей з інвалідністю разом зі своїми матерями, ванним відділенням, фізіотерапевтичним кабінетом, залою лікувальної фізкультури, тренажерною залою, сольовою кімнатою, конференц-залою на 200 місць, технічними та іншими приміщеннями. На подвір’ї будуть встановлені дитячий та спортивний майданчики та павільйон для занять дітей на свіжому повітрі.

Проєктом реконструкції господарського блоку передбачено облаштування гаражу та побутових приміщень для забезпечення технічної підтримки і нормального функціонування комплексу. Планується також проведення благоустрою прилеглої території з встановленням павільйонів, облаштуванням дитячих майданчиків, місць паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю, розміщенням елементів озеленення та малих архітектурних форм.

На даний час  будівельники вже виконали  демонтажні роботи існуючої будівлі та приступили до реалізації нового будівництва – приміщення ліфтової шахти та пандусів.

Міський голова Віталій Малецький тримає питання будівництва пансіонату Кременчуцького міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів під особистим контролем. Він вимагає від будівельників дотримуватися затверджених графіків будівництва, щоб вже у 2021 році  об’єкт було здано в експлуатацію, а маленькі відвідувачі закладу мали можливість проходити реабілітацію у  сучасному закладі з комфортними умовами та новітнім обладнанням.

 

Фотогалерея