Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці стартував осінній трьохмісячник чистоти та порядку

У Кременчуці стартував осінній трьохмісячник чистоти та порядку

Вересень 15, 2020

Цей санітарний захід традиційно проводиться з метою наведення впорядкування міської території  та вивезення опалого листя.

За інформацією департаменту ЖКГ міста, в рамках трьохмісячника керівники підприємств, організацій усіх форм власності, учбових закладів, установ мають забезпечити наведення порядку на закріплених і  прилеглих територіях, постійно утримувати їх в належному санітарному стані.  а також не допускати змішування опалого листя та гілля разом із побутовими відходами.

У період проведення трьох місячника чистоти та порядку управителі житлового фонду мають організувати складування опалого листя: з прибудинкової території житлових будинків – у дворах, забезпечуючи під’їзд спецавтотранспорту КАТП 1628;  з «червоних ліній» – на зеленій зоні  з подальшим вивезенням листя.   

КП «Благоустрій Кременчука» в період проведення трьох місячника чистоти проводитиме комплексні заходи з впорядкування парків, скверів, зелених зон та інших територій, що перебувають на утриманні підприємства.

Упродовж трьох місяців Кременчуцькому КАТП 1628 дозволено безоплатно приймати опале листя від комунальних підприємств, бюджетних організацій міста, які здійснюватимуть його транспортування на території міського звалища Деївська гора.

 

Звертаємо увагу всіх суб’єктів господарювання! Дуже важливо, щоб складування опалого листя, сухої трави та гілля вами проводилося роздільно від сміття побутового походження, а місця  складування -  доступними для заїзду спеціалізованої техніки. Це дозволить комунальникам оперативно прибрати місто від опалого листя та вчасно підготувати його до зими.

Теги: #Новини

Фотогалерея