Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцькі школярі майже стовідсотково забезпечені підручниками

Кременчуцькі школярі майже стовідсотково забезпечені підручниками

Вересень 16, 2020

За інформацією  міського департаменту освіти, станом на сьогодні стовідсотково  забезпечені підручниками учні 1-3, 5 та 7-11 класів.

  Учні 4-х класів - на 97 % ( не вистачає підручників з літературного читання (автор Савченко) та української мови (автор Вашуленко).

Учні 6 класів продовжують використовувати підручники 2013 року видання. Це пояснюється тим, що вони цілком відповідають програмам навчання.

У цьому навчальному році повністю перевидані підручники для учнів 3 класу – за програмою Нової української школи. Завдяки друку за кошти Вперше за 5 років отримали підручники з усіх предметів учні 7-х класів, надійшли  нові підручники  з предметів: «Історія України», «Всесвітня історія» та «Інформатика».

У департаменті зазначають, що питання покращення забезпечення учнів 4 класу підручниками вирішується шляхом внутрішнього перерозподілу між  навчальними закладами,  за допомогою використання електронних підручників та їх роздрукованих версій.

Варто зазначити, що електронні версії підручників розміщені на сайті Інституту модернізації змісту освіти за https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/ .