Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розпочав роботу фестиваль «Урбан. Бізнес. Фест»

У Кременчуці розпочав роботу фестиваль «Урбан. Бізнес. Фест»

Вересень 18, 2020

Сьогодні  у Кременчуці у парку культури та відпочинку «Придніпровський» проходить фестиваль «Урбан. Бізнес. Фест!». Участь  у  заході взяли радник з економічних питань Посольства Азербайджанської  Республіки в Україні пан Камал Халілов,  представники проєкту ПРОМІС, що впроваджується Федерацією канадських муніціпалитетів, представники бізнесу з Київщини, Запорізької області, Кіровоградщини, Полтавщини та Сумщини.

Учасників фестивалю привітав міський голова Віталій Малецький. Керівник міста зазначив, що Кременчук здавна був торговим та економічним центром регіону, таким він залишається і сьогодні.  Віталій Малецький подякував  багаторічним партнерам міста - проєкту ПРОМІС, федерації канадських муніципалітетів, уряду Канади. Він зазначив, що завдяки цій співпраці в Україні, в містах, об’єднаних територіальних громадах було створено нову систему взаємодії органів місцевого самоврядування з громадою, спрямовану на відкритість, порозуміння та підтримку різноманітних ініціатив. Міський голова також подякував партнерам з Азербайджану, гостям з інших  регіонів України та міст Полтавщини та оголосив перший кременчуцький фестиваль «Урбан. Бізнес. Фест!» відкритим.

На урочистому відкритті заходу також виступили головний радник з питань врядування Проєкту ПРОМІС Лора Хагг  та радник з економічних питань Посольства Азербайджанської Республіки в Україні  Камал Халілов.

Протягом фестивального дня практичні бізнесмени та засновники стартапів ділитимуться  історіями та секретами свого успіху, експерт Проекту ПРОМІС Аліна Бочарнікова проведе  майстер-клас з бізнес моделювання.  Головною ж подією фестивалю буде фінал Конкурсу стартапів, де 5 креативних фіналісток будуть змагатися за головний приз від Фонду підтримки підприємництва. Така ініціатива у Кременчуці стартувала вперше. Свої проекти  представлятимуть Наталка Рома ( «Бренд ручної вишивки «Natalka Roma») ,  Ольга Гуменюк (освітній проєкт «Стоматолог-online»), Вікторія Герасимчук ( проєкт «Майстерня вишивки бісером Vizerуnok»),  Тетяна Маринюк ( прект «Подологічна практика») та  Руслана Кедрук ( стартап «Шоурум Bless You Art Studio»).

 

 

 

 

 

Фотогалерея