Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Захід з нагоди 77-ї річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників відбудеться 29 вересня біля пам’ятника «Воїну визволителю»

Захід з нагоди 77-ї річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників відбудеться 29 вересня біля пам’ятника «Воїну визволителю»

Вересень 18, 2020

29 вересня 2020 року Кременчук відзначає 77-му річницю визволення міста від нацистських загарбників. У зв’язку із карантином, пов’язаним із поширенням коронавірусної інфекції, цього року загальноміські  заходи, присвячені цій даті, проходитимуть у обмеженому форматі з дотриманням карантинних обмежень. Урочистий захід до Дня визволення Кременчука від нацистських загарбників відбудеться  29 вересня 2020 року о  9.00 біля пам’ятника «Воїну визволителю».   Мітинг проходитиме у скороченому форматі з обмеженою кількістю учасників. На період проведення заходу з 08.45 до 09.45 29 вересня 2020 буде тимчасово обмежено рух автотранспорту по вулиці Соборній.

         Міський голова Віталій Малецький зазначає, що 29 вересня - це святий день для всіх кременчужан, тому у Кременчуці, дотримуючись карантинних обмежень,  вшанують захисників і визволителів, учасників ІІ Світової війни.  

Теги: #Новини #