Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> У День Миру у Кременчуці традиційно пролунав Гонг Миру

У День Миру у Кременчуці традиційно пролунав Гонг Миру

Вересень 21, 2020

 21 вересня, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру.

Він був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

У Кременчуці  Гонг Миру, який подарували Україні Республіка Індонезія та Міжнародний комітет Гонгу Миру, було урочисто відкрито 21 вересня 2010 року. Цього року він відзначає 10-ти річний ювілей.

Сьогодні у Кременчуці з офіційним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажність Пан Юдді Кріснанді. Він разом з міським головою Віталієм Малецьким цього дня побував у парку Миру, де традиційно пролунав Гонг Миру. У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції цього року цей традиційний захід  проходив у обмеженому форматі.

Віталій Малецький  зазначив, що Гонг Миру – це символ не тільки миру, а й дружби між Україною і Індонезією, адже  наші країни давно пов’язують добрі стосунки.  Керівник міста разом з  Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні  паном Юдді Кріснанді обговорили питання можливості встановлення дружніх побратимських відносин між Кременчуком та індонезійським містом.

Теги: #Новини #

Фотогалерея