Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> ЦНАП Кременчука - це мінімум часу та максимум переваг

ЦНАП Кременчука - це мінімум часу та максимум переваг

Вересень 25, 2020

Центр надання адміністративних послуг Кременчука кілька років поспіль визнається кращим не тільки на Полтавщині, але й серед інших центрів в Україні. Наразі його можна по праву вважати справжньою гордістю та візитівкою нашого міста.

Міський голова Віталій Малецький зазначає, що завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям, які покладені в основу роботи ЦНАПу Кременчука, надання адміністративних послуг у ньому здійснюється  в європейському форматі. Керівник міста підкреслює, що в Центрі надання адміністративних послуг створені всі умови для того, щоб кожний пересічний громадянин мав можливість отримати будь-яку послугу в єдиному місці, відкрито та без черги.  Від самого початку своєї роботи ЦНАП м. Кременчука взяв вектор на удосконалення процесу надання адміністративних послуг, постійно застосовуючи в роботі сучасні стандарти з максимумом інформації для одержувачів послуг.

Нагадаємо, інформаційна система, яка була створена для  Кременчуцького ЦНАПу, наразі  охоплює понад 200 муніципалітетів і визнана однією з кращих в Україні. У ній немає електронної черги, а є запис відвідувачів на точний час. Ця система допомагає ліквідувати живу чергу і адаптована під потреби ЦНАПів.

На  сьогоднішній день в  ЦНАПі Кременчука надається 372  адмінпослуги. У ньому можна отримати внутрішній або закордонний паспорти, документи на квартиру чи земельну ділянку, оформити власний бізнес, зареєструвати автомобіль тощо. Щороку адміністраторами центру кременчужанам надається більше півтори сотні тисяч послуг.

Для зручності громадян відділення ЦНАПу Кременчука працюють на Молодіжному та правобережжі міста.

 

 

Теги: #Новини

Фотогалерея