Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Кременчука

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Кременчука

Вересень 28, 2020

Дорогі кременчужани!

 

Щиро вітаю вас з 77 річницею визволення Кременчука від нацистських загарбників та 449 річницею з дня його заснування!

 

З кожним днем наш Кременчук стає кращим і комфортнішим. Змінюється його архітектурне обличчя, з’являються нові парки і сквери, будується сучасна інфраструктура, збільшується мережа транспортних маршрутів. Розвивається освіта, медицина, культура та  спорт. І все це завдяки нашій з вами спільній праці. Пишаюся нашим містом, і дякую кожному з вас за працю задля його блага.

 

Дякую попереднім поколінням, які розбудовували Кременчук, піднімали його з руїн після Другої світової війни, зміцнювали економіку і примножували добру славу міста.

 

Дякую усім визволителям, усім ветеранам, учасникам Другої світової війни, які в далекому 1943 році звільнили наше місто, які врятували світ від нацизму і подарували мир і спокій наступним поколінням. Дякую сьогоднішнім захисникам України, які безстрашно відстоюють мир і незалежність нашої землі.

 

Бажаю усім миру, міцного здоров’я, плідної праці, розвитку, добробуту і достатку. Нехай міцними і заможними будуть кременчуцькі родини, а місто з кожним днем утверджується як європейське та сучасне.

 

З Днем Кременчука!