Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцький перинатальний центр отримав відзнаку національного рівня «Лідер галузі 2020»

Кременчуцький перинатальний центр отримав відзнаку національного рівня «Лідер галузі 2020»

Жовтень 15, 2020

КНМП «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» відзначено нагородою «Лідер галузі 2020» в національному рейтингу серед державних та комунальних підприємств України.

Щороку Національний бізнес-рейтинг проводить загальнодержавний аналіз успішності підприємств у своїй сфері діяльності. У 2020 році дослідження проводилося серед 1 206 902 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності в різних галузях. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, управління ресурсами, надійності організації та вагомий аргумент в побудові діалогу з партнерами, суспільством, державою.

Нагадаємо, за ініціативи міського голови Віталія Малецького у Кременчуці п’ять років поспіль розпочала діяти соціальна програма «Пологовий сертифікат». Вона передбачає забезпечення  повного медичного обслуговування зареєстрованих у місті вагітних жінок,  включаючи  їх пологи, за рахунок коштів міського бюджету. 

Проєкт «Пологовий сертифікат» став першим і єдиним досвідом в Україні, коли гроші насправді йдуть за пацієнтом. Успішну практику Кременчука щодо програми «Пологий сертифікат» вивчають на державному рівні з метою запровадження її в різних регіонах України.  

За весь період дії програми «Пологовий сертифікат» нею скористалися близько 5 тис. вагітних жінок.   Наразі вартість одного сертифікату становить близько 5,5 тис. грн.

 

Фотогалерея