Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

29 °C

Ви тут: Новини >> ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Жовтень 16, 2020

Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області просить розмістити на офіційному інтернет-порталі Кременчуцької міської ради наступне оголошення:

 

 

Управління контролю за станом благоустрою

виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Кременчука, Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Кременчуці, Положення про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука та Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у місті Кременчуці просимо власника рухомого майна, яке розміщене у м. Кременчуці - рекламного засобу з політичною рекламою та агітацією, розміщеного без дозвільних документів на території м. Кременчука, по проспекту Свободи, в районі садиби №  101,

прибути до управління контролю за станом благоустрою (площа Перемоги, будинок 2, кабінет 214-215), та надати копії документів, що підтверджують правомірність розміщення вищевказаного майна. Якщо правовстановлюючі документи відсутні, власник зазначеного майна повинен терміново його демонтувати.

У разі неявки власника вищевказаного рухомого майна, відбудеться процедура його демонтажу та евакуації згідно діючих нормативно-правових документів.

 

 

 

Начальник управління

контролю за станом благоустрою                                            В. ОКУНЬ