Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

9 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розпочато опалювальний період 2020-2021 років

У Кременчуці розпочато опалювальний період 2020-2021 років

Жовтень 17, 2020

Із сьогоднішнього дня, 17 жовтня, теплопостачальні організації почали подавати теплоносій до лікувальних закладів міста та дитячих садочків, щоб до понеділка приміщення дошкільних закладів прогрілися.

На даний час тепло подано до всіх дитячих садочків, окрім ДНЗ № 14 та №26, де були виявлені проблеми. Після їх усунення  теплоносій буде подано і до цих навчально-виховних закладів.

Дитяча міська лікарня, пологовий будинок, І  міська лікарня та  лікарня «Правобережна»,  інфекційні відділення дитячої міської лікарні та лікарні інтенсивного ліккування «Кременчуцька» вже з теплом. В процесі підключення до теплоносія  наразі лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» та лікарня «Придніпровська».

 Опалювальний період  у житлових будинках буде розпочато з понеділка 19 жовтня.ед стиком для зниження динамічних навантажень на відремонтований стик. 2. Заборонити рух вантажного транспорту до