Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Триває благоустрій скверу «Ім. Лесі Українки»

Триває благоустрій скверу «Ім. Лесі Українки»

Жовтень 21, 2020

Останнім часом у різних мікрорайонах міста з’явилося багато нових зелених зон, зон відпочинку, скверів та  квітників. Це робиться задля того, щоб жителі навіть у віддалених мікрорайонах Кременчука мали змогу відпочивати на свіжому повітрі у комфортних умовах.

         На проспекті Лесі Українки  у рамках реалізації Громадського бюджету було закладено новий сквер, який носить ім’я  відомої  української письменниці. Виконано благоустрій  території скверу, укладено доріжки із тротуарної плитки, встановлено нові лавки та облаштовано клумби.

До Дня міста у сквері «Ім. Лесі Українки» було висаджено 26 саджанців рідкісних порід дерев, придбаних за кошти  соціально-відповідального бізнесу. Наразі  працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука»  продовжують виконувати роботи з облаштування цієї зеленої зони. Сьогодні озеленювачі комунального підприємства висадили тут 16 лип дрібних «Корзам» та 27 робіній псевдоакацій «Умбракуліфера».

 Завдяки зеленим насадженням та вдало спроектованому  ландшафтному  дизайну сквер стане  чудовим місцем для затишного сімейного  відпочинку жителів мікрорайону.   

 

Фотогалерея