Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Комунальники продовжують роботи з комплексного благоустрою території в районі колегіуму № 25

Комунальники продовжують роботи з комплексного благоустрою території в районі колегіуму № 25

Жовтень 22, 2020

Цього року  виконано великий обсяг робіт з комплексного благоустрою мікрорайону в районі вулиць Генерала Родимцева, Гвардійській та Вадима Пугачова. Проведено ремонт дороги і тротуару по вул. Генерала Родимцева,  відремонтовано дорогу по вул. Гвардійській, що веде до колегіуму 25, відремонтовано тротуар біля навчального закладу,  укладено тротуару плитку вздовж  паркану дошкільного навчального закладу № 33. На дорозі встановлено засоби обмеження руху автотранспорту  та відповідні дорожні знаки з метою забезпечення безпеки учасників дорожнього руху. Наразі роботи у мікрорайоні продовжуються. Працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконують роботи із нанесення відповідної дорожньої розмітки.

         Варто зазначити, що нещодавно в цьому мікрорайоні біля дошкільного навчального закладу № 33 з’явилася нова зона відпочинку з дитячим та спортивним майданчиками. Наразі працівники КП «Благоустрій Кременчука» займаються її  благоустроєм.  Комунальники прибрали залишки будівельного сміття, завезли  міцелій, спланували грунт,  посіяли 120 м2 трави та посадили дерева - горобини  та клен гостролистий.

         Ініціатором проведення робіт із комплексного благоустрою територій є міський голова Віталій Малецький. Він зазначає, що такі роботи слід проводити в різних мікрорайонах Кременчука - від центру до околиць, у рамках яких необхідно не тільки ремонтувати дороги, тротуари, а й розбивати рекреаційні зони, щоб в них було комфортно відпочивати і дітям, і дорослим. Подібні  роботи з комплексного благоустрою мікрорайонів проводяться на Молодіжному та на правобережжі міста.

 

Фотогалерея