Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Матеріально-технічна база лікарні відновного лікування поповнилася кріокамерою

Матеріально-технічна база лікарні відновного лікування поповнилася кріокамерою

Жовтень 23, 2020

Благодійну допомогу у вигляді обладання для проведення кріопроцедур передала КНМП «Лікарня відновного лікування» депутат міської ради Ольга Шляхова. Раніше таке обладання лікувальним закладом орендувалося, тепер водолікарня матиме власну кріокамеру, яку використовуватимуть для лікування та реабілтації учаасників АТО та бойових дій ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та інших пацієнтів, які матимуть відповідні показання. Як зазначають фахівці, в умовах патології кріотерапія має антидепресивну, проти тривожну, знеболюючу, протизапальну, проти набрякову, судиннорозширюючу, імуностимулюючу дію.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що лікарня відновного лікування – єдиний унікальний лікувальний заклад на теренах Полтавщини, де надається такий широкий спектр фізіотерапевтичних та бальнеологічних послуг. Навесні цього року після капітального ремонту, проведеного за рахунок коштів міського бюджету, у відділенні бальнеології було відкрито кабінет гідропатії, який оснащено сучасним обладнанням. Керівник міста зазначає, що покращувати матеріально-технічн базу водолікарні планують і надалі, враховуючи важливість лікувального закладу для відновлення та реабілітації чорнобильців та учасників бойових дій.

Фотогалерея