Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Вже наступного тижня на Піщане поїде тролейбус

Вже наступного тижня на Піщане поїде тролейбус

Листопад 13, 2020

У Кременчуці міська влада продовжує розвивати і розширювати транспорту мережу міста. Як повідомив сьогодні міський голова Віталій Малецький, у найближчих  планах – зробити тролейбусне сполучення між Кременчуком і селом Піщане .  Вже наступного тижня планується пустити тролейбус на автономному ходу у тестовому режимі саме у цьому напрямку. Незважаючи на те, що Піщане адміністративно не приєдналося до Кременчука, місто вважає цей населений пункт спорідненим, там проживає багато людей, які працюють у місті, і вже давно усі мріяли про те, щоб саме на Піщане ходили тролейбуси. Тож Кременчук готовий поліпшити транспортне сполучення у цьому напрямку.

Крім того, Віталій Малецький доручив керівнику транспортного управління опрацювати питання можливості пуску тролейбусу на Власівку.

Нагадаємо, що цього тижня новий тролейбус на автономному ходу в тестовому режимі було пущено у Потоки. Тест показав спроможність встановлення транспортного тролейбусного сполучення на досить велику відстань. І вже після того, як будуть виконані усі підготовчі роботи з облаштування проїзних шляхів, зупинок громадського транспорту, тролейбус вийде на маршрут в  робочому режимі. Проїзд для громадян, незважаючи на відстань, становитиме 2 гривні, усі пільги будуть збережені.