Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває поточний ремонт міських доріг

У Кременчуці триває поточний ремонт міських доріг

Листопад 17, 2020

              Працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», використовуючи сприятливі погодні умови, продовжують виконувати поточний ремонт міських доріг, в тому числі і внутрішньоквартальних.

         Цього року великий обсяг ремонтних робіт проводиться на правобережжі Кременчука. Наразі тривають ремонти внутрішньоквартальних доріг та проїздів на вулиці Правобережній, 40а та вулиці Манагарова в районі будинків 11, 13, 15. Дорожники знімають старе ушкоджена асфальтне покриття, встановлюють новий бордюрний камінь,  облаштовують паркувальні кишені та укладають новий асфальт.

Спрямовані зусилля комунальників  і на виконання ремонтів у центральній частині міста.  На вулиці Софіївській на ділянці від вулиці Перемоги до вул. Небесної Сотні  працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління»  завершили підготовчі роботи з улаштування основи та підняття на висоту нового дорожнього одягу оголовків комунальних комунікацій та почали укладати нове асфальтобетонне покриття.

Ремонтують внутріщньоквартальну дорогу і по вулиці 1905 року.

Фотогалерея