Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> КП «Кременчукводоканал» впроваджує енергозберігаючі технології

КП «Кременчукводоканал» впроваджує енергозберігаючі технології

Листопад 17, 2020

 

Для зменшення  витрат електричної енергії у процесі водопостачання та забезпечення споживачів сталим напором води КП «Кременчукводоканал» проводить роботи із заміни застарілого насосного обладнання на підвищувальних насосних станціях.

Так, з початку 2020 року було проведено реконструкцію у 4-х центральних теплових пунктах з встановлення сучасних установок підвищення тиску. Всі роботи із заміни насосного обладнання виконувались у рамках Інвестиційної програми підприємства.

У лютому та березні 2020 року у  центральних теплових пунктах № 101 та № 94 були змонтовані нові установки підвищення тиску Grundfos Hydro MPC-E. Після встановлення сучасного насосного обладнання у ЦТП-101 споживання електричної енергії зменшилося  на 82%, а у ЦТП-94 – на 76%.

Наприкінці жовтня поточного року було замінено зношене насосне обладнання у ЦТП-287 з встановленням сучасної установки підвищення тиску Grundfos Hydro MPC-E 3 CRIE 15-4 U2 A-A-A. Зменшення споживання електропостачання очікується на рівні 42%. Також таку ж  установку підвищення тиску було встановлено на минулому тижні у ЦТП-88. Очікується, що витрати на споживання електричної енергії  зменшаться на 54%.

Окрім цього у поточному році відповідно до заходів Інвестиційної програми КП «Кременчукводоканал» планує провести заміну насосного обладнання у ЦТП-55.2 по вул. Київській, що дасть можливість  зменшити енергоспоживання на 50%.

 

Фотогалерея