Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуцькій міській художній галереї відкрилися виставка картин Оксани Бойко «Колорити Казахстану» та міжнародна фотовиставка міста побратима Алітус, Литва «Такий самий, але інший…»

У Кременчуцькій міській художній галереї відкрилися виставка картин Оксани Бойко «Колорити Казахстану» та міжнародна фотовиставка міста побратима Алітус, Литва «Такий самий, але інший…»

Листопад 18, 2020

17 листопада у Кременчуцькій міській художній галереї ( вул. Коцюбинського, 4)  відбулося урочисте відкриття виставки картин Оксани Бойко «Колорити Казахстану» та міжнародної фотовиставки міста-побратима Алітус (Литва) «Такий самий, але інший…», а також творчий вечір-презентація музичної поеми «Казахстан» Сергія Горюновича. Директор Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин Микола Степаненко, який завітав цього дня до нашого міста, вручив нагороди та відзнаки інституту, а також  повідомив про присвоєння почесних звань кременчужанам за вагомий внесок у розвиток міжнародних відносин.

Міжнародна фотовиставка  «Такий самий, але інший…», представлена у картинній галереї, презентує кременчужанам  литовське місто-побратим Алітус, його затишні вулиці, мальовничі парки та сквери.  У експозиції представлено 19 світлин 14-х литовських фотохудожників.

  Варто зазначити, що  21 вересня у  Алітусі було відкрито міжнародну виставку робіт професійних фотохудожників та фотографії аматорів нашого міста, яка була присвячена Дню визволення  Кременчука від фашистських загарбників. Її учасникам вручили Грамоти  від мера  литовського міста-побратима  міста Алітус .

 

Кременчуцька міська художня галерея ( Коцюбинського, 4) працює:

 

Вівторок – п’ятниця 11.00-18.00

Субота – неділя 11.00-18.30

 

Під час відвідування  прохання дотримуватись маскового режиму.

 

Фотогалерея