Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> В інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» буде встановлено стаціонарну ємність для зберігання кисню

В інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» буде встановлено стаціонарну ємність для зберігання кисню

Листопад 20, 2020

Наразі питання щодо безперебійного забезпечення хворих на COVID 19  киснем вирішується на різних рівнях. Пов’язане воно зі стрімким поширенням коронавірусної інфекції та збільшенням кількості хворих, інфікованих нею. 

Наразі в лікувальних закладах Кременчука, де надається медична допомога хворим на COVID 19, використовують привозні балони з киснем. Як зазначають фахівці, тільки в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» потреби в кисневій терапії в день складають до 35 балонів, а вночі кисню використовується дещо більше, приблизно до 48 балонів.

Директор лікарні «Кременчуцька» Оксана Корлякова наголошує, що на сьогоднішній день кременчуцькі пацієнти дефіциту кисню не відчувають. Якщо ж кількість хворих і надалі зростатиме, збільшуватиметься і потреба постачання кисню. Щоб цього не відбулося, міська влада прийняла рішення про встановлення стаціонарної ємності об’ємом 7,5 т для зберігання кисню на території інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька».

Наразі тривають підготовчі до встановлення цієї ємності роботи.  Майданчик в якості благодійної допомоги зводиться підприємством «Кредмаш». Відповідно до проєкту відділення буде з’єднане з ємністю спеціальним трубопроводом. Сама ж ємність буде захищена від замерзання. Ці роботи проводяться за рахунок коштів державного бюджету. На них вже виділено більше 1 млн. гривень.

Нагадаємо, за інформацією керівника управління охорони здоров’я Максима Середи, найближчим часом має надійти пересувна промислова ємність об’ємом  8 т рідкого кисню  в Першу міську лікарню. Планується, що вона виконуватиме 2 функції, а саме -  забезпечуватиме ліжка цього закладу киснем через кріоциліндри, а також, у разі необхідності,  дозволить транспортувати кисень до інших мед установ Кременчука.  

Теги: #Новини

Фотогалерея