Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Сьогодні, 23 листопада, закривається голосування за громадські ініціативи кременчужан у рамках проєкту «Громадський бюджет-2020»

Сьогодні, 23 листопада, закривається голосування за громадські ініціативи кременчужан у рамках проєкту «Громадський бюджет-2020»

Листопад 23, 2020

Шановні кременчужани! У вас  ще є шанс обрати кращу ініціативу активних жителів міста, які змагаються за перемогу, щоб мати можливість за кошти міського бюджету втілити  в життя свій проєкт. Зробити це просто, варто лише зайти за посиланням https://kremen.pb.org.ua/, ознайомитися з проєктами – претендентами на перемогу та віддати за них свій  голос.

Обрати проєкти-переможці, які є актуальними та можуть мати своє продовження в наступному році, нескладно. Проголосувати можна у кілька способів:

-онлайн через сайт Громадського бюджету міста kremen.pb.org.ua;

 

-офлайн: а саме:  особисто у міськвиконкомі (пл. Перемоги, 2, 1-й поверх), головному офісі ЦНАП (вул. Гагаріна, 14), Автозаводському відділі ЦНАП (вул. Героїв України, 11-А), Крюківському відділі ЦНАП (вул. Івана Приходька, 90) та 20 контакт-центрах по мікрорайонах; 

 

- а також у терміналах Приватбанку.

 

 

Обирайте ідеї удосконалення Кременчука!

 

Теги: #Новини