Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Кременчужан закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят

Кременчужан закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят

Грудень 23, 2020

Сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглядалося питання про заходи, спрямовані на недопущення виникнення надзвичайних подій під час Новорічних, Різдвяних свят та Водохреща.

Особливу увагу під час засідання комісії приділили дотриманню правил пожежної безпеки. Представник Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС ГУ ДСНС України в Полтавській області Володимир Корсун зазначив, що їх підрозділ напередодні свят та у святкові дні працює у посиленому режимі несення служби. У грудні 2020 року працівниками управління здійснювалися рейди по місцях продажу піротехнічних виробів з метою перевірки  якості продукції та наявності сертифікатів на неї. Проводилася також роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час відзначення Новорічних та Різдвяних свят, в тому числі і через ЗМІ. Працівники ДСНС закликають містян бути обережними з піротехнічними виробами: феєрверками, петардами, бенгальськими вогниками  тощо, дотримуватися правил пожежної безпеки під час встановлення ялинки, використання гірлянд та інших атрибутів новорічних свят, що можуть бути небезпечними.

У посиленому режимі несення служби під час Новорічних, Різдвяних свят та Водохреща працюватимуть і правоохоронці. Вже сьогодні працівникам патрульної поліції доводиться щодня виїжджати на 100-120 викликів. У святкові дні чергування патрульних буде посилено ще більше, біля ялинок працюватимуть піші патрулі,  по місту працюватимуть автопатрулі, а безпосередньо в управлінні знаходитиметься додатковий наряд поліцейських, щоб у разі необхідності швидко виїхати на виклик.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко звернувся до працівників  ДСНС та поліції з проханням забезпечити належний порядок і безпеку під час святкування у Кременчуці Нового року, Різдва та Водохреща, приділяти більше уваги координації між підрозділами, щоб свята у місті пройшли без ускладнень і без виникнення будь-яких надзвичайних подій.

Фотогалерея