Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Вітальне слово міського голови Віталія Малецького з нагоди відкриття І міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітальне слово міського голови Віталія Малецького з нагоди відкриття І міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Грудень 28, 2020

Шановні учасники Малої академії наук, дорогі юні науковці та їх наставники!

Щиро вітаю вас з відкриттям І міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України 2020.

Нинішній конкурс проходить дещо в незвичних для нас умовах – відповідно до карантинних правил ми змушені проводити його онлайн, але це ніякою мірою не може вплинути на результати вашої наукової діяльності. Усі ви великі розумники і розумнички, тож я вірю в перемогу кожного з вас.  Сьогодні ви представляєте власні дослідження на рівні міста, а згодом більшість з вас буде захищати свої роботи на обласному рівні, потім і на всеукраїнському. Ми пишаємося кожним з вас, адже ви – по праву вважаєтеся науковою елітою учнівської спільноти.

Участь у конкурсі-захисті МАН відкриває перед вами нові горизонти, ви не просто збагачуєте свої знання, вчитеся науково мислити і викладати свої думки, ви вчитеся ставити перед собою певні цілі і вчитеся досягати їх власною працею, ви розширюєте коло своїх друзів, міцнієте морально і самовдосконалюєтеся та самоутверджуєтеся. Тож сміливо вперед. І нехай вам щастить у всьому.

Кременчуцька філія МАН, членами якої ви стали, безумовно одна з кращих в Україні. За часи її існування виховано 220 Всеукраїнських призерів, із них переможців 35, 30 президентських  стипендіатів,  1855 обласних призерів, 3 міжнародних переможця, зареєстровано 2 патенти. Тож вам, юні науковці, продовжувати наповнювати манівську скарбницю своїми досягненнями. А шановним наставникам, науковим керівникам, організаторам МАНу хочу подякувати за працю, виховання розумних учнів і подальших перемог.

Ще раз вітаю усіх учасників з відкриттям міського 1 етапу конкурсу – захисту МАН і бажаю успішного захисту та високих результатів.