Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> ПРО ЗМІНУ ПОРЯДКУ НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД НА МІЖМІСЬКИХ ТА МІЖОБЛАСНИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

ПРО ЗМІНУ ПОРЯДКУ НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД НА МІЖМІСЬКИХ ТА МІЖОБЛАСНИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

Січень 13, 2021

Починаючи із 2016 року в області діє Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування (протяжність яких перевищує 50 км).

З 01.01.2021 року розширено перелік окремих категорій громадян, що користуються пільгами з проїзду на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування, а саме право на одержання відповідної компенсації додатково надано членам сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС.

Підставою для оформлення квитка на проїзд для членів сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС є довідка, надана Об’єднаним центром з координації пошуку, звільнення незаконного позбавлення волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції Служби Безпеки України, щодо перебування осіб у полоні, або осіб, які пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС.

Для отримання компенсації за проїзд за рахунок коштів обласного бюджетунеобхідно, не пізніше шести місяців з дня здійснення поїздки, подати до управління соціального захисту населення за місцем перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги:

1) заяву про відшкодування вартості проїзду;

2) іменний квиток на проїзд виданий в касі автостанції.

При собі мати паспорт, пільгове посвідчення та реквізити уповноваженого банку.

Вартість проїзду буде відшкодовано на зазначений в заяві особовий рахунок, відкритий в банківській установі або через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

Члени сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС подають документи до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання.

Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати в управліннях соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів Департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Адреси та контактні телефони:

УСЗН Автозаводського району: 39623, м. Кременчук, просп. Свободи, 66. Телефон (0536) 758681, 097 602 83 05;

УСЗН Крюківського району: 39621, м. Кременчук, вул. І. Приходька, 90. Телефон (05366) 62335, 098 423 45 02.