Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Матеріально-технічну базу КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» оновлюють

Матеріально-технічну базу КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» оновлюють

Січень 19, 2021

За останні кілька років у Кременчуці практично повністю оновлено парк електротранспорту КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», а також придбано нові сучасні багатомісні автобуси. Завдяки цьому у місті значно покращилося транспортне забезпечення,  зокрема, правобережної частини міста  та інших  віддалених мікрорайонів.

          Звичайно, сучасна дороговартісна техніка потребує належного догляду та своєчасного ремонту, тому  у тролейбусному управлінні у рамках співпраці з європейськими партнерами працюють також і  над оновленням сервісно-ремонтної бази підприємства. Наразі в КТУ введено в експлуатацію першу оглядову канаву для проведення   технічного обслуговування транспорту. Також здійснено ремонт у декількох ремонтних приміщеннях, де створені сучасні комфортні умови для роботи обслуговуючого персоналу. Ремонті роботи продовжуються, розпочато реконструкцію ще однієї оглядової канави.

          Міський голова Віталій Малецький зазначає, що перед  КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» стоїть завдання за 2-3 роки повністю оновити ремонтну базу, створити належні умови для сервісного ремонту та обслуговування техніки,  роботи працівників. Місто ж, з свого боку,  і надалі всіляко підтримуватиме комунальне підприємство.

          Варто зазначити, що Кременчук одним із перших в Україні  завдяки співпраці з європейськими партнерами оновив комунальний пасажирський транспорт. Багато українських міст перейняли його досвід і пішли тим же шляхом.  До речі, вартість проїзду у комунальному транспорті Кременчука  сьогодні найнижча в Україні.

Фотогалерея